منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آرشیو صدا
آرشیو فیلم
آیکون هدر
اخبار
اخبار
پیوندها
تب منوها
تماس با ما
جستجو
خدمات سازمان
دسترسی سریع
دستگاه های استانی
رویدادهای مهم
زمان ديجيتال سرور
سایر لینک ها
گزارش تصویری
لوگوها
لینک های باکسی
متون عمومی
متون عمومي
منو
ورود

مدیرکل استاندارد آذربایجان غربی تاکید کرد؛ ناامنی بازار برای کالاهای بی‌کیفیت و بدون استاندارد مدیر کل استاندارد آذربایجان غربی گفت: طی بازرسیهای کارشناسان اداره کل۲ فرآورده غیر استاندارد در مراکز عرضه سطح استان شناسایی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد آذربایجان غربی؛ منصور جلایر ضمن اشاره به شناسایی ۲ فرآورده غیر استاندارد، عنوان کرد: این محصولات شامل قند و چای بسته بندی شده با نام‌های تجاری افشار تکاب و باروتی زرین اعلاء است که فاقد علامت و کد ۱۰ رقمی نشان استاندارد ملی ایران می‌باشند. 
وی افزود: اداره کل استاندارد آذربایجان غربی به منظور کنترل مراکز عرضه کالا و جلوگیری از عرضه کالا‌های فاقد علامت استاندارد و یا کالا‌هایی که نشان استاندارد را جعل کرده اند بصورت مداوم مراکز عرضه کالا را در سطح استان مورد بازرسی قرار می‌دهد. 
مدیر کل استاندارد آذربایجان غربی در ادامه هدف از بازرسی‌های صورت گرفته را ناامن کردن بازار برای عرضه‌کنندگان محصولات و خدمات فاقد کیفیت عنوان کرد.
این مقام مسئول از مردم خواست کالای مورد نیاز خود را از مراکز معتبر عرضه تامین کنند و نیز با ارسال کد ده رقمی درج شده در زیر علامت استاندارد به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۵۱۷ از اصالت کالای دریافتی اطمینان حاصل کنند.
جلایر همچنین تاکید کرد: هم استانی‌های عزیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه مغایرت و یا تخلف در خصوص استاندارد بودن کالا، مورد را با شماره تلفن گویای ۱۵۱۷ ، واحد رسیدگی به شکایات این اداره کل اطلاع دهند.