جمعه 2 اسفند 1398   23:06:39
آخرين ويرايش سایتآخرين ويرايش سایت
پنجشنبه 1 اسفند 1398 13:16:00
امكانات صفحهبيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/10/23 دوشنبه
برگزاری ششمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت در اداره کل استاندارد ایلام
ششمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت و میز خدمت اداره کل استاندارد استان ایلام با حضور دوست محمدی معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی استان، هاشمی نماینده سازمان مدیریت، همتی مدیرکل استاندارد، کرمی معاونت  پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل و اعضای کارگروه اداره کل استاندارد در محل دفتر مدیرکل برگزار گردید.
در ابتدا جلسه کرمی، معاونت پشتیبانی و  منابع انسانی اداره کل در خصوص مشکلات و چالش های فی مابین این اداره کل و ستاد مرکزی در مورد ارزیابی عملکرد سال 97 توضیحاتی را ارائه کرد و در این راستا موارد و نمونه هایی که باعث ایجاد این مشکلات شده اند را بیان نمود، همچنین در باره اقدامات لازم در خصوص برش استانی برنامه اصلاح نظام سنوات 99-97، با محوریت شاخص های برنامه دولت الکترونیک و هوشمند سازی بحث نمود.
در ادامه جلسه  همتی، مدیرکل استاندارد، با اشاره به ارزیابی عملکرد سال 1398 ابلاغی از سازمان امور اداری و استخدامی و تفکیک وظایف با محوریت شاخص های برنامه دولت الکترونیک و هوشمند سازی، جهت رفع مشکلات مربوطه خواستار اصلاح و تکمیل فرآیندهای الکترونیکی ارائه خدمات استاندارد و تعامل هر چه بیشتر اداره کل با سازمان مدیریت و برنامه ریزی شد.
  در پایان، دبیر جلسه در مورد خروجی جلسات کمیته های ذیل کارگروه توسعه مدیریت مواردی را بیان نمودند و تصمیمات مربوطه در مورد هر کدام اتخاذ گردید.
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.